Основою експозиції стали дослідження бюро Zaha Hadid Architects. У них опрацьовані архіви проектів великої архітекторки впродовж останніх 40 років.

Читайте також: Хто така Заха Хадід: найцікавіші проекти архітекторки

Тимчасову виставку розмістили у невеликому просторі на площі всього 186 метрів квадратних у комплексі 520 West 28th Street, який торік відкрили за проектом Zaha Hadid Architects, пише Dezeen.


Виставка робіт Захи Хадід триває у Нью-Йорку


Макети робіт бюро Zaha Hadid представлені на виставці у Нью-Йорку

На виставці представлені точні копії будівель, спроектованих архітекторкою та її командою, а доповнюють роботи швейцарського фотографа Елен Біне, яка працювала з Хадід понад 20 років.


На виставці Zaha Hadid Gallery також представлені фотографії Елен Біне

Центральне місце у виставці займає модель будівлі 520 West 28th Street, також відомої як Zaha Hadid Building, на двох нижніх поверхах якої й розташована експозиція.


Макет будівлі 520 West 28th Street, у якій розташована експозиція

На ній також можна побачити предмети інтер'єру від бюро Захи Хадід.Зокрема, різнокольоровий килим Striation із коллекції RE/Form, на дизайн якого надихнули архітектурні проекти Хадід.

Можна також посидіти у кріслі із мармуру та вуглецевого волокна, яке є інтерпретацією культової моделі крісла CH07 данського дизайнера Ханса Вегнера.


Килим і крісло від Zaha Hadid Design на виставці у Нью-Йорку

Експозиція доступна до кінця грудня за адресою 514 West 28th Street, New York.

Раніше стало відомо, що архітектори з бюро Захи Хадід проектуватимуть метро у Дніпрі.