Іноді, попри всі зусилля городників, огірки не ростуть. Хоча цвітуть, але плодів нема. Виникає питання, у чому ж причина. Однією з них – може бути відсутність або недостатня кількість добрив. 24 Канал підкаже, чим краще їх підгодувати.

Це допоможе Як правильно прищипувати огірки, щоб краще росли

Чим підгодувати огірки

Швидка та корисна підгодівля для огірків – дріжджі. Буде достатньо 200 грамів речовини на 1 літр води. Хай бродить у теплому місці 2-3 години. Потім у посудину треба внести ще 9 літрів води. Перемішайте та можете застосовувати, причому одразу, поки свіжий у пропорції 1 літр під кущ.


Дріжджі / Фото Кондитерська "2 зайці"

У серпні огірки потребують підживлення. Для цього візьміть нашатирний спирт. Дозування таке: 2 столові ложки 10% нашатирю на 10 літрів води. Також потрібна трава, наприклад, кропива, розведена з водою. Вистачить 1-1,5 літра настою до загальної маси. Оптимально підживляти цим з лійки.


Нашатирний спирт / Фото Liki24

Сушений хліб знайдеться в домі в кожного. Насипте у відро на 2/3 підсушених сухарів та залийте водою, аби покрити хліб. Закрийте кришкою та притисніть зверху чимось важким, аби вона не підіймалась в процесі бродіння. Суміш треба розчинити водою у пропорції 1:3 й внесіть по пів літра добрива під кущ. Удобрюємо до кінця плодоношення 1 раз у тиждень.


Сухарики / Фото Etnosoft

Лушпиння цибулі захистить огірки від хвороб та покращить їхнє здоров'я. Для приготування візьміть 20 грамів сухого лушпиння на 5 літрів води. Хай стоїть так 4 доби. Настій буде ефективним також, коли жовтіють листки огірків.


Лушпиння цибулі / Фото Prosto Way

Завдяки такому народному засобу, як зеленка, у землі накопичується мідь, що дуже корисно для огірків. Адже пришвидшується обмін речовин та формування плодів. На відро води достатньо 5 мілілітрів зеленки. Цією речовиною краще обприскувати рослини з розпилювача кожні 2 тижні після того, як виросли перші 2 листки.


Зеленка / Фото "Подорожник"