YouTube-канал RealLifeLore опублікував відеоролик, в якому міститься опис подій, які відбуватимуться наступний мільярд років із Землею і деякими чинниками, із нею пов'язаними.

Так, через 8 тисяч років з програмним забезпеченням можлива проблема 10-тисячного року, коли для подання року в датах використовуватиметься 5 цифр, а не 4. Додання ще 1 цифри можна назвати проблемою.

Проблема виникла у XX столітті, коли дехто також передбачав щось подібне через рік 2000-ий. Але наразі проблема 10-тисячного року носить розважальний та суто теоретичний характер, хоча й не виключено, що деякі частини кодів зможуть "дожити" до такого круглого віку. Наприклад, внизу, на фото, комп'ютер, який "не зміг" перейти у новий міленіум. Замість 2008 року – рік 1908.

Через 50 тисяч років настане новий льодовиковий період, а також зникне Ніагарський водоспад. Протягом 500 тисяч років Земля, ймовірно, зіткнеться з великим астероїдом діаметром один кілометр, а за півмільйона років відбудеться виверження супервулкану. На той час зірка Бетельгейзе перетвориться на наднову.

Читайте також: Вчені розповіли про катастрофічні та недооцінені для Землі наслідки "суперспалахів" на Сонці

Через 50 мільйонів років Фобос впаде на поверхню Марса, а через сто мільйонів років в нашу планету вріжеться астероїд діаметром понад 10 кілометрів. І Сатурн вже повністю позбудеться кілець.

Протягом 400-500 мільйонів років, ймовірно, відбудеться потужний гамма-спалах, здатний знищити озоновий шар Землі. Сонце стане яскравішим, що призведе до зміни клімату. Рівень вуглекислого газу різко знизиться, в результаті чого фотосинтез буде неможливим. Нарешті, через мільярд років океани Землі зникнуть через потужний парниковий ефект.