Гучну статтю німецької газети Bild, в якій стверджувалось, що Україна не надала адміністрації музичного конкурсу фінансових гарантій, підхопили українські та російські ЗМІ.

В Оргкомітеті запевнили, що фінансових проблем в України немає: Уряд країни виділив 450 мільйонів гривень, які повністю забезпечать всі основні витрати. Плюс – ще 200 мільйонів гарантувала Київська адміністрація з міського бюджету.

За словами членів Оргкомітету, ще місяць тому загроза зриву Євробачення дійсно була. Довго обирали місто, де проводитимуть конкурс, затримувалось фінансування. Україна відставала за строками і фактично отримала "червону картку" від європейської мовної спілки. Наразі майже всі терміни наздогнали.

Країна вже в грудні побачить логотип Євробачення. Ми визначились вже з тією компанією, яка буде розробляти дизайн сцени. А до кінця грудня визначимо оператора квитків,
– сказав перший заступник генерального директора НТКУ Олександр Харебін.

Пісенний конкурс проводитимуть в Міжнародному виставковому центрі. За словами гендиректора центру, комплекс готовий приймати гостей хоч за кілька тижнів. Потрібен лише косметичний ремонт.

Восьмого грудня на Генеральній асамблеї європейської мовної спілки Україна звітуватиме вже про фінальну підготовку.

Читайте також: Вибиратимуть з гумором: оголошено ведучого нацвідбору на Євробачення-2017

Нагадаємо, що півфінали конкурсу планують провести 9 та 11 травня, а вирішальний його етап має відбутися 13 травня.