Під час фестивалю Comic-Con Стівен Моффат відповів журналістам на запитання про прем'єру наступного сезону "Шерлока".

"Наразі ми, якщо чесно, не знаємо, чи будемо ми знімати ще один сезон. Я ніби припускав, що коли-небудь ми зберемося знову, але у мене поки не було часу думати про "Шерлока", і, звичайно, Марк (Марк Гатісс – сценарист серіалу "Шерлок", він зіграв роль Майкрофта Холмса, – "24") теж дуже зайнятий низкою інших проектів, включаючи "Доктора Хто". Так що у нас не було часу посидіти і подумати, що ж ми хочемо зробити з п’ятим сезоном", – розповів Моффат.

Тест: iPhone чи саксофон: наскільки уважно ви дивитесь серіал про Шерлока?

Режисер додав, що всій команді подобається працювати над серіалом і натякнув, що продовження таки можливе.

Всі могли б прекрасно обійтися і без "Шерлока", але єдина причина, по якій ми продовжуємо його знімати. Вона полягає в тому, що нам по-справжньому подобається це робити, – додав він.

Читайте також: Камбербетч зробив ще одну сенсаційну заяву щодо "Шерлока"

Раніше на питання про наступний сезон відповів Ендрю Скотт, який зіграв Моріарті. Він натякнув, що 5 сезон вийде не раніше, ніж у 2018 році.

"Шерлок" – популярний британський телесеріал компанії Hartswood Films, знятий для BBC Wales. Серіал заснований за мотивами романів Артура Конан Дойля про детектива Шерлока Холмса, проте дія відбувається в наші дні. Перший показ серіалу відбувся в липня 2010 року.