Про це повідомляють на Extra.

Це підтвердила акторка Сара Джессіка Паркер (Керрі Бредшоу в серіалі), котра й сама дуже цим засмучена. А її колегу, Кім Кетролл (Саманта Джонс) у мережі звинуватили в тому, що це через її надмірні вимоги зйомки було вирішено взагалі скасувати.

Читайте також: Серіал "Секс і місто" отримає продовження

Усе скінчено… ми його не знімаємо. Я розчарована. У нас були такі красиві, смішні сценарій та історія, які викликали сум, радість та відгук. Розчаровує не лише те, що нам не вдасться розказати цю історію і пережити це, але й те, що публіка дуже хотіла ще одного фільму,
– розповіла 52-річна Сара Джессіка.

Чутки про те, що саме Кетролл слід "дякувати" за зрив зйомок, спричинили хвилю обурення в мережі. На її захист виступила навіть відома співачка Sia.

"Окей. Warner Bros Pictures, може, просто я зіграю Саманту, і ми дамо людям ще "Сексу і міста"? Просто вдамо, що я зробила багато пластичних операцій?", - не стрималася в Twitter Sia.

Відповіла на звинувачення в соцмережі й сама Кетролл.

"Прокинулася від бурі, здійнятої Mail Online. Єдина "вимога", котру я взагалі колись висувала, це те, що я взагалі не хочу знімати третього фільму… і це було аж у 2016-му році", – наголосила 61-річна Кім.

Читайте також: Зірка серіалу "Секс і місто" подалась у велику політику: хоче стати губернатором