У різдвяний вечір помер норвезький автор та живописець Арі Бен, вчинивши самогубство. Йому було 47 років. Причина самогубства досі невідома. Чоловік став одним з із 30 осіб, які звинуватили Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях.

Читайте також: Вбийте їх добротою: неоднозначне різдвяне привітання від Кевіна Спейсі

Про його смерть повідомило норвезьке видання VG.

Із великим жалем у наших серцях ми, найближче оточення Арі Бена, змушені повідомити, що він покінчив життя самогубством,
– зазначено у повідомленні.


Принцеса Марта Луїза і Арі Бен в Стокгольмському палаці 13 червня 2015 року

Із 2002 до 2016 року Бен був чоловіком принцеси Марти Луїзи Норвезької. У подружжя є троє доньок.

Колишній зять короля Норвегії Арі Бін розповів про домагання з боку скандального актора Кевіна Спейсі. Інцидент трапився у 2007 році, коли американський актор проводив прийом після концерту на честь присудження Нобелівської премії миру.

Ми мали чудову розмову і він сидів поруч зі мною. Через п'ять хвилин він сказав: "Ей, давай вийдемо на повітря і покуримо". Потім він опустив руку під стіл і схопив мене за яйця…
– сказав Бен.


Арі Бен / Instagram / @ari.behn

У вересні 2019 року в Каліфорнії під час розгляду справи в суді раптово помер масажист, що також звинувачував Кевіна Спейсі в сексуальних домаганнях під час сеансу масажу. Відтак без обвинувача неможливо вести слідство та доводити злочин у суді. Тому скандальну справу Кевіна Спейсі закрили.