Прем'єра повнометражного фільму "Два Папи" відбулася на у США наприкінці листопада, а станом на грудень 2019 року його можна переглянути на сервісі Netflix. Однак, попри те, що стрічку вже можна переглянути у вільному доступі, в мережі продовжують з'являтися несподівані деталі щодо знімального процесу.

Цікаво! Це викликає у мене нудоту, – Леонардо Ді Капріо про скарги колег на "важку" роботу в кіно

Як повідомляється на сайті видання Los Angeles Time, аби показати глядачу важливі сцени з легендарної Сікстинської капели, представникам Netflix довелося створити її "копію".

Чому? Як відомо, в сюжет фільму "Два Папи" покладено реальні події, до яких сценарист Ентоні Маккарті додав лише трохи гумору. За сценарієм кінокартини, на католицький престол обирають нового Папу Римського – Франциска. Він неохоче заміняє Папу Бенедикта XVI на посту у Ватикані, оскільки той відрікся від престолу. І після цього між двома найвпливовішими лідерами церкви розпочинаються так звані протиборства, оскільки кожен з них намагається по-своєму зміцнити віру в сучасному світі.

Так, аби передати реальність певних моментів, творцям картини знадобився відповідний антураж, а саме – Сікстинська капела – папська каплиця у Ватиканському палаці. Однак Ватикан заборонив зйомки у легендарному християнському місці, через що представники Netflix вийшли з ситуації, як змогли.

За 10 тижнів знімальна команда разом зі студією Cinesitta Studios повністю відтворила версію інтер'єру реальної Сікстинської капели. Для того, щоб внутрішня частина споруда відповідала якнайреалістичніше, художникам і дизайнерам довелося відтворити картини Мікеланджело. Однак що найцікавіше, "нова версія" каплиця виявилася на кілька сантиметрів вищою, ніж справжня.

Фільм Два Папи
Процес відтворення дизайну зі "старої" каплиці у "нову" / Netflix

Фільм Два Папи
Як створювали "копію" Сікстинської капели для зйомок фільму "Два Папи" / Netflix


"Копія" Сікстинської капели, створена для фільму "Два Папи" / Netflix