Його фільм "Комівояжер" номінований на нагороду у категорії кращий фільм іноземною мовою.

Фархаді заявив, що має намір бойкотувати вручення "Оскара" через імміграційні обмеження, які торкнулись і громадян його країни, пише The New York Times.

Читайте також: Буде весело: оголосили ведучого церемонії вручення нагороди Оскар-2017

Режисер зазначив, що у нього було бажання приїхати на престижну церемонію у Лос-Анджелесі, проте його обурила сама політика новообраного президента США. Тому Фархаді заявив, що має намір бойкотувати імміграційний закон, незважаючи на те, що його самого внесли у винятковий список.

Цим я висловлюю своє засудження несправедливих умов, які створені для моїх співвітчизників і громадян інших шести країн, які намагаються легально в'їхати в Сполучені Штати Америки. Ми щиро сподіваємося, що нинішня ситуація не призведе до подальшого розриву між країнами,
– наголосив іранський режисер.

Нагадаємо, 28 січня Дональд Трамп підписав указ про те, що США 120 днів взагалі не прийматимуть біженців, а громадянам з Сирії, Ірану, Іраку, Лівії, Сомалі, Судану та Ємену на 90 днів заборонено відвідувати США.

Тисячі людей вийшли на акції протесту проти цього антимігрантського указу, більшість з яких відбувались у найбільших аеропортах країни.