Про це повідомило інформаційне агентство Іnterfax-Україна.

Читайте також: В Росії трапився ефектний курйоз з місцевим голосовим помічником

Французький актор відпочивав, у тому числі з алкоголем, разом із своїм братом Ларбі у караоке-барі Voice на перехресті вулиці Тверської та Старопіменовського провулка. Близько другої години ночі з невідомих наразі причин виникла перепалка з одним із відвідувачів, який від слів перейшов до фізичного переконування і вдарив Саміра Насері в обличчя. Утім, госпіталізація актору не знадобилася. Звернення до Інституту Скліфосовського завершилось лише наданням першої медичної допомоги.


Самір Насері втрапив у бійку у московському клубі

За звинуваченнями у нападі на Насері, а також на офіціантку закладу, пишуть у телеграм-каналі Mash, правоохоронці затримали двох громадян Білорусі. Проте, інформація з офіційних джерел про це поки не надходила.

До слова, Саміру Насері зараз 57 років і знімався він у понад 40 фільмах, та світову славу йому принесла роль марсельського таксиста Даніеля Моралеса у перших чотирьох фільмах франшизи "Таксі".

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що зірка популярної кінофраншизи "Таксі" Самі Насері візьме участь у зйомках французької кінострічки "Краб", які пройдуть як російському Ростові, так і в окупованому Кремлем Криму.