Про це повідомляють на US Weekly.

Як розповідають джерела видання, 38-річний актор зустрічається з 30-річною британкою вже не перший тиждень. Прихильники та папараці неодноразово ловили пару на побаченнях, зокрема, на її концерті в Сіетлі та грі в міні-гольф.

Читайте також: Чому Ченнінг Татум розлучився з дружиною: ЗМІ назвали причину

Вони не цілувалися, але явно поводились як закохані. Багато посміхалися, трималися за руки. По всьому видно, що вони хочуть краще пізнати один одного і проводити разом якомога більше часу,
– розповів один з очевидців.

Журналісти іноземних видань вже знайшли спільні риси зовнішності між екс-дружиною Дженною та новою пасією Татума. Дві брюнетки дуже схожі між собою та мають однаковий типаж фігури та обличчя. Якщо Ченнінга і Джессі й справді об’єднують взаємні стосунки, то в актора, схоже, є один типаж жінок, який йому дуже до вподоби.

Джессі Джей і Дженна Д'юенн-Татум

Нагадаємо, що Ченнінг Татум і Дженна Д'юенн-Татум почали зустрічатись у 2016 році, коли працювали на одному знімальному майдачинку у фільмі "Крок вперед". Пара одружилась у 2009 році і вже в 2013 народила доньку Еверлі. Щасливе подружжя прожило в спільному шлюбі 9 років, але навесні 2018-го оголосила про розлучення.