Чергове фото з’явилось на її Instagram-сторінці декілька днів тому. 31-річна жінка на знімку сидить лише в стильних штанах "персикового кольору" і в бюстгальтері на фоні острова, який повільно поринає в сутінки.

Читайте також: Знаменита К'яра Ферраньї показала фігуру в купальнику після вагітності: фото

На фоні блогерки можна побачити не лише казкові будівлі острова, а й людей, які насолоджуються заходом сонця, однак К’яра обрала вдалий кадр, на якому поруч з нею немає людей, а вечірнє сонце чудово підкреслює її силует.

"Не можу дочекатися європейських літніх канікул, які закінчаться моїм весіллям", – підписала нове фото К’яра, додавши хештеш #EuropeanSummer, що перекладається як "Європейське літо".

Того ж дня Ферраньї опублікувала ще одне фото в короткому топі і спідниці, на якому знову підтвердила свої відмінні форми.

Хто така К'​яра Ферраньї?Відома італійська модель, бізнес-вумен, а також одна з найвідоміших світових фешн-блогерів. Крім того, популярність дівчина отримала завдяки особистому контенту The Blonde Salad.

Наречений дівчини – італійський репер, співак і музичний продюсер Fedez. Його справжнє ім'я – Федеріко Леонардо Лючі. 19 березня у пари народився син Лео.