Реперка Cardi B разом з чоловіком Offset потішила прихильників приємними подробицями свого приватного життя. Після двох років у офіційному шлюбі пара все ж визначилася зі своїм постійним місцем проживання. Вони зізналися, що нарешті придбали ідеальний маєток та не приховували свого щастя від переїзду.

Читайте також: У короткій сукні з декольте: Cardi B шокувала зовнішнім виглядом без макіяжу – фото

Закохані ніяк не могли дійти згоди щодо остаточного варіанту, адже їхні погляди навіть на локацію майбутньої домівки розходилися.

Ми розмірковували над тим, щоб самостійно побудувати свій будинок, але це досить складно, враховуючи те, що ми маємо сім'ю. Спасибі ріелтору і Богу за те, що в нас тепер є дім,
– прокоментувала зірка.

Вартість маєтку разом з прилеглою територією склала 5,75 мільйонів доларів. Будинок, площею в дві тисячі квадратних метрів, розташований на території в 2,5 гектара. На відео можна помітити, що меблів у будинку майже немає, але ялинка опинилася на почесному місці.

У будинку п'ять спалень, сім ванних кімнат і велика кухня, на якій, за словами Cardi B, вона буде готувати свої кулінарні шедеври. Її чоловік висловлював захват від гаража, у якому можна припаркувати вісім автомобілів. У будинку навіть знайшлося місце для кімнати-сейфу, у якому зберігатиметься зброя.

будинок карді бі
Маєток Cardi B

маєток карді бі
Маєток Cardi B

маєхток карді бі
Маєток Cardi B