14 грудня американський репер Offset відзначав день народження. Артисту виповнилось 28 років. З цієї нагоди запальний Offset влаштував гучну вечірку у Лос-Анджелесі, на яку запросив зіркових друзів і колег. Не пропустила свята і його дружина – епатажна реперка Cardi B, яка стала зіркою вечірки завдяки своєму образу.

Читайте також: Гаряча медсестра: Cardi B вийшла на сцену в еротичному образі – 18+

Артистка обрала для вечірки корсетну чорну сукню, яка є трендовою у цьому сезоні. Вбрання з екошкіри мало прозорі вставки на талії та провокативну зону декольте. Відтак всі друзі Cardi B могли побачити її пишні оголені груди. На кількох фото видно, як співачка прикриває інтимні місця руками, однак здебільшого без вагань позує перед камерами.

Ймовірно, чоловік реперки Offset не проти такого епатажу коханої. Американський співак супроводжував її на святі та залюбки робив спільні фото з Cardi B.


Реперка Cardi B у провокативній сукні / Instagram / @iamcardib


Cardi B на вечірці Тейлор Свіфт / Getty Images

Як відомо, реперка полюбляє робити акцент на своїх пишних грудях. Пластичну операцію вона зробила у 2018 році, одразу після народження єдиної доньки Калчер. У мережі артистка пояснила, що це була її підліткова мрія, тому Cardi B погодилась на збільшення грудей. Окрім цього, реперка наголосила, що не має наміру приховувати пишний бюст від публіки, відтак обирає сукні, які вигідно підкреслюють її форми.

Журналісти LifeStyle 24 підібрали 3 виходи Cardi B, які підтверджують заяву реперки:


Cardi B / Getty Images


Сексуальна Cardi B / Getty Images


Cardi B / Getty Images