Навколо колишньої пари Бібера та Гомес часто виникають бурхливі обговорення. Нещодавно Джастін заявив, що після розставання з Селеною йому було дуже боляче. Про це він розповів у інтерв'ю Зейну Лоу для Apple Music.

Читайте також: Джастін Бібер розповів про пристрасні стосунки з дружиною: Ми робимо це постійно

Закохані почали зустрічатися у 2011 році. Їхні стосунки тривали 7 років і у 2018 році стало відомо, що Бібер та Гомес розійшлися.

Мені просто було боляче через мої попередні стосунки. Я відчував небажання вибачити мені. Ми були дуже ображені одне на одного, і мене це мучило. Я просто божеволів, був абсолютно безрозсудним,
– пригадує співак, що відчував тоді.


Селена Гомес і Джастін Бібер / Фото: Getty Images

Пройшло декілька місяців після цього розриву і виконавець закрутив роман із моделлю Гейлі Болдвін. Саме вона допомогла йому впоратися з депресією.

Я завжди відчував повагу та підтримку від неї. Я розповів їй про все перед туром, коли ми проводили багато часу разом. Зізнався, що мені все ще дуже боляче, що все ще намагаюся знайти свій шлях і не готовий давати обіцянок... Я просто не хотів говорити щось, а потім робити навпаки. Чинив так в минулому. Тому я просто був чесний з нею. Говорив: "Я зараз не в тому стані, щоб бути вірним". Мені хотілося бути з Гейлі, але тоді я не міг їй повністю віддатися,
– зазначив артист.


Джастін Бібер та його дружина / Instagram / @haileybieber