На особистій сторінці в інстаграмі 26-річний коханий знаменитої виконавиці Сем Асгарі опублікував фото з клініки. На знімках видно, що Брітні Спірс наклали гіпс. Проте хлопець поспішив пояснити ситуацію у підписі під зворушливим спільним кадром.

Читайте також: Гейден Панеттьєрі вдруге стала жертвою насилля: бойфренда акторки заарештували

Сем підтримав співачку в лікарні після того, як вона отримала серйозну травму ноги. Вона пошкодила плюсневу кістку. Як виявилося, причиною стали танці, якими так пристрасно займається Брітні Спірс. Проте закохані не втрачають оптимізм навіть у такі критичні моменти.

Перелом, як правило, заживає швидше, особливо, коли ти моя дівчинка. Моя левиця пошкодила плюсневу кістку на нозі, роблячи те, що вона любить найбільше – танцюючи. Бажаю їй найшвидшого одужання, щоб вона могла стрибати, бігати, танцювати без відпочинку,
– чуттєво підтримав Сем.

Варто зазначити, що 38-річна Брітні Спірс по-справжньому обожнює спорт. Більшість її енергійних тренувань проходять разом з обранцем Семом Асгарі, який є особистим тренером зірки. На сторінках соціальних мереж досить часто з'являються відео та фото з парних занять. Варто зазначити, що подібна відкритість виконавиці перед прихильниками спричинена звинуваченнями у використанні фотошопу. Ще в червні вона поділилася кадром, на якому фоловери помітили явні корективи у фігурі знаменитості. З того часу, аби довести природну стрункість, вона часто публікує особисті тренування.