Про госпіталізацію і зараження коронавірусом Маріанни Фейтфулл розповіла її найближча подруга Пенні Аркейд на особистій сторінці в фейсбуці. Вона зазначила, що діагноз COVID-19 медики підтвердили в минулий вівторок.

Читайте також Том Хенкс, Ольга Куриленко та Лучіан Грейндж: які знаменитості захворіли на коронавірус

Протягом тривалого часу Маріанна Фейтфулл перебувала вдома в самоізоляції і лікувалася від звичайної застуди, але хвороба почала прогресувати, що змусило її звернутися за кваліфікованою допомогою. Тест на коронавірус показав позитивний результат, а лікарі діагностували пневмонію, яка розвинулася внаслідок ускладнень.

Нині 73-річна зірка 60-х Маріанна Фейтфулл знаходиться в одній з клінік Лондона. Пенні Аркейд передбачає, що заразити подругу могли доглядальниці, адже сама співачка не порушувала карантинного режиму. Її колишній чоловік художник Джон Данбар зазначив, що ексдружина ледь розмовляє і не контактує зі своєю сім'єю.

Що відомо про Маріанне Фейтфулл?Співачка почала кар'єру в співпраці з рок-гуртом Rolling Stones, що дозволило їй досягти успіху в Британії в 60-х роках. Однак зірка страждала від наркотичної залежності і анорексії. У 2006 році у неї діагностували рак грудей, а згодом Фейтфулл розповіла, що за 12 років до цього у неї знайшли гепатит С.