Про це пишуть на сайті видання.

Автором модної фотозйомки став видатний фотограф Thierry Le Gouès. На знімках Наомі позувала в міні-сукнях з об'ємними рукавами, вбраннях усипаних паєтками та комплекті з плащу та боді. В образах акцент зроблений на відверті декольте та стрункі форми зірки.

В інтерв'ю Наомі зізналася про відвідування груп для анонімних наркоманів та досі переживає через те, що її намагалися присоромити за те, що вона хотіла отримати професійну допомогу, щоб позбутися залежності.

Коли я вперше відвідала курси анонімних наркоманів, люди стали шепотітися за моєю спиною. І тоді я зрозуміла, що про це потрібно говорити, як можна більш відкрито. Про такі речі, як проблеми з психікою, післяпологова депресія, залежність, – потрібно говорити вголос. Це допоможе людям об'єднатися і допомагати один одному боротися. Саме тому мій телефон завжди включений для тих, кому потрібен моя порада або підтримка в цьому питанні. Також, як і телефон багатьох інших людей завжди включений для мене, якщо мені знадобиться їх допомога,
– поділилася Кемпбелл.

Зірка також розповіла, що вона завжди мріяла стати мамою і не втрачає досі надії здійснити цю мрію в найближчі роки.

"Зараз наука зайшла так далеко, що я можу зробити це в будь-який час. Але я хочу, щоб у моєї дитини був батько. Мені здається, це важливо", – додала супермодель.

Читайте також: Майлі Сайрус знялась в романтичному фотосеті та розповіла про важке минуле