Про це повідомляє The Daily Mail.

Нещодавно чарівна Бріджит Макрон зі своїм чоловіком відвідали Вашингтон. Офіційна поїздка перших осіб Франції прикувала увагу весь світ. Попри політичні питання глави двох країн не забувала похизуватись своїми розкішними дружинами.

Читайте також: Бріджит Макрон – 65: найкращі образи першої леді Франції

Перші леді встигли відвідати музей та одну зі шкіл США. Під час виходу Бріджит Макрон зізналась, як змінилось її життя після того, як її чоловік Еммануель Макрон став Президентом Франції. Зокрема, головною проблемою, з якою стикаються всі перші леді, є брак вільного часу та пильна увага народу до її життя.

Мені не подобається, що немає вільного часу. Де б ви не перебували, всюди знайдеться людина, яка захоче зробити знімок. Немає жодної хвилини повного спокою,
– розповіла Бріджит Макрон.

Французька перша леді додала, що інколи відчуває дискомфорт під час офіційних заходів. Оскільки Еммануель Макрон є головним гостем на урочистості, Бріджит інколи почувається зайвою.

Попри таку невтішну заяву, перша леді розповіла, що її стосунки з Президентом не змінились. Французьке подружжя і досі може похизуватись палкими почуттями один до одного. Однак Бріджит Макрон не відчуває себе першою леді, а є звичайною жінкою, яка підтримує свого чоловіка.

"Я відчуваю себе дружиною Еммануеля Макрона, а не дружиною президента. Зовсім не відчуваю себе першою леді. Ми повинні представляти французьких чоловіків і жінок. Я живу нормальним життям, зустрічаюся з людьми... Внутрішньо я не змінилася", – зазначила Бріджит Макрон.