Кількість заражених на коронавірус продовжує зростати у всьому світі. Епідемія вже встигла позначитися на Тижнях моди у Парижі та Мілані, а тепер дібралася й до фешн-індустрії в США. Так, престижний італійський будинок моди Gucci оголосив про скасування шоу Cruise 2021, яке було заплановане на 18 травня у Сан-Франциско.

Читайте також: Armani представить колекцію в Мілані у порожньому залі через спалах коронавірусу: подробиці

Вчора, 3 березня, бренд в офіційній заяві оприлюднив рішення скасувати травневий показ через нестабільне становище у суспільстві та "постійні невизначеності, викликані спалахом коронавірусу". Оголосивши про запобіжний захід представники Gucci запевнили, що невдовзі затвердять нове місце та час для Cruise 2021.

Рішення про новий час і місце проведення шоу буде оголошено пізніше, коли ситуація з коронавірусом проясниться. У цей час наші думки з тими, хто постраждав у всьому світі,
– йдеться в заяві.

Це повідомлення з'явилося після того, як 19 лютого Gucci провів показ осінь/зима 2020 на Міланському тижні моди. Незважаючи на спалах в Італії, на показ завітали чимало зіркових гостей, які не побоялися вірусу. Місто Сан-Франциско наразі найбільше постраждало від спалаху коронавірусу в США – підтверджено понад 25 випадків інфікованих. Загалом у країні встановлено 100 заражених, а 9 людей померли.