Не пройшло і місяця, як Бред Пітт та Анджеліна Джолі офіційно розлучилися, як він вже встиг відновити спілкування зі ще однією своєю екс-дружиною Дженніфер Еністон. Інформація та докази представило іноземне видання Entertainment Tonight.

Читайте також: Маєток Дженніфер Еністон та Бреда Пітта продають за 56 мільйонів: фото зсередини

Чутки про роман колишнього подружжя розбурхали мережу після появи Пітта на дні народженні у Еністон, однак у ЗМІ не було жодних доказів, аби довести цю інформацію. Так, днями 55-річний актор був помічений біля будинку своєї екс-дружини і навіть прокоментував свою появу. На питання репортера, чи справді пара відновила свої відносини, Бред Пітт емоційно відповів: "О Боже мій!".

Що відомо про стосунки Бреда Пітта та Дженніфер Еністон? Зіркова пара одружилася у 2000 році і вважалася одним із найзразковіших подружжів Голлівуду. Однак у їхньому шлюбі пустилася тріщина й у 2005 році вони розлучилися. Після цього Дженніфер Еністон довго була в пошуках і лише у 2015 році вийшла заміж за Джастіна Теру, з яким розлучилася у 2018 році.

Бред Пітт у свою чергу понад 10 років перебував у стосунках з Анджеліною Джолі, одружившись у 2014 році. Однак через два роки після узаконення стосунків вони заявили про розлучення, яке набуло статусу скандального і тривало близько двох років.