Бред Пітт здобув перемогу та звання найкращого актора кінопремії National Board of Review за свою роль у фільмі "Одного разу в Голлівуді". Під час промови він зі сцени висловив вдячність своєму колегі та хорошому другові Бредлі Куперу. Як повідомляє видання Page Six, слова вдячності стосувалися допомоги у подоланні алкоголізму.

Читайте також: Бред Пітт зізнався, що втік після свого першого поцілунку

Так, Бред Пітт знаходив розраду в чарці після гучного розлучення з дружиною Анджеліною Джолі. Він намагався залити алкоголем всі вчинені помилки та образи, які судилося пережити його родині.

Тоді з прірви актор повернувся до повноцінного життя завдяки товариству анонімних алкоголіків. Проте, як з'ясувалося, зіркові колеги теж доклали зусиль, аби голлівудський актор поборов свою залежність.

Бредлі вклав свою донечку в ліжко й відразу ж примчав сюди. Він милий. Я поборов алкоголізм завдяки цьому хлопцю й відтоді став щасливішим. Я люблю тебе і дякую тобі,
– зворушив Бред Пітт.


Бредлі Купер та Бред Пітт / Getty Images

Актор не зізнався, у чому саме заслуга Бредлі Купера, проте його щирість та слова вдячності викликають повагу до зірки, яка не залишила Бреда Пітта в біді.

Відомо, що Бредлі Куперу теж судилося здолати алкогольну та наркотичну залежність майже два десятиліття тому. Тоді знаменитості допомогло стати на істинний шлях розуміння того, що він може занапастити свій потенціал.