Ймовірно, між Бредом Піттом та Анджеліною Джолі вже немає такої ворожнечі, як у перші роки розлучення. Нарешті зіркова матуся відпускає дітей до колишнього чоловіка та дає змогу нащадкам весело проводити час з іншими родичами. Так, за даними The Daily Mail, Джолі не стала на заваді сімейному святу, яке Бред Пітт влаштував для дітей.

Читайте також: Бред Пітт та Анджеліна Джолі примирилися заради доньки

Інсайдери стверджують, що актор завчасно готувався до приходу нащадків. На свято завітали 14-річна Шайло, 11-річні двійнята Нокс і Вів'єн, 15-річна Захара, 16-річний Пакс та навіть 18-річний Меддокс, який тривалий час не спілкувався з батьком. Для дітей Бред Пітт приготував піцу, а також замовив улюблений торт іменинниці.

Бред дійсно хотів, щоб день народження Шайло було особливим, і планував свято заздалегідь. Він досі не може повірити, що його донька вже така доросла!
– розповів інсайдер.

Окрім цього, анонімне джерело з близького оточення актора додало, що Бред Пітт зробив подарунок для доньки, який вона ніколи не забуде. Актор знає, що Шайло захоплюється фотографією, тому придбав для неї вінтажну камеру. Та це був не єдиний сюрприз від зіркового татуся.

"Шайло захоплюється фотографією, тому Бред купив їй вінтажну камеру Polaroid і створив альбом з усіх її найкращих фото. Також він подарував їй серію домашніх уроків гри на гітарі з найкращим викладачем в Лос-Анджелесі. А один з його друзів-кінематографістів створив відео, що складається з привітань сім'ї і друзів Шайло, яких вона давно не бачила через пандемію", – додав інсайдер.

Що відомо про доньку Бреда Пітта

Шайло – одна з біологічних дітей Бреда Пітта та Анджеліни Джолі. Після розлучення батьків вона, як і решта її братів та сестер, оселилась у маєтку зіркової матусі. Дівчинка неодноразово потрапляла в об'єктиви папараці з Анджеліною Джолі та залюбки зі своїми рідними виходила на червоні доріжки.


Анджеліна Джолі з дітьми / Фото Getty Images

Та всі ЗМІ залюбки описували не тільки сімейні виходи, але й чоловічий стиль Шайло. У червні 2019 року інсайдери розповіли, що дівчинка хоче змінити стать, як тільки їй виповниться 18. Наразі Шайло вже просить її називати Джоном та прагне в майбутньому внести правки і в усіх своїх документах. І поки чимало хейтерів засуджують таке рішення, Анджеліна Джолі та Бред Пітт підтримують доньку.