Під час складної життєвої ситуації поряд з братом була і Кейт. Вона всіляко намагалася підтримувати його та допомагати. На своїй сторінці в інстаграмі Джеймс написав пост, в якому зазначив, що тепер ділитиметься своїм досвідом.

Читайте також: Вчителі Кейт Міддлтон розповіли, якою вона була у школі

Він зазначив, що після публікації розповість про досвід клінічної депресії та про те, яку важливу роль відігравали собаки у його житті минув рік.

Цього року я хочу зосередитись на висвітленні тих питань, наскільки собаки є дивовижними не лише з точки зору домашніх тварин, а й те, яку корить вони приносять вашому фізичному та психічному здоров'ю,
– написав Джеймс.

Лікування брата Кейт тривало близько року. Окрім родичів, йому допомагали в одужанні собаки, яким він вдячний за порятунок. Особливу подяку має його улюблениця – кокер-спанієль Елла. Також його виздоровленню сприяла кохана Алізе, яку він невдовзі назве своєю дружиною.

Я не міг нічого робити. Не міг спати, не міг читати, не міг їсти. Я заховався від усього. Я не спромігся змусити себе спілкуватися з рідними. І один час мене навіть долали думки про самогубство,
– згадує Міддлтон.