Принаймі, так стверджує інсайдер видання "EOnline!". За його словами, Трістан постійно надсилає подарунки коханій та просить вибачення за вчинений біль.

Читайте також: Сестри Кардашян випустили парфуми зі своїми улюбленими ароматами

Він відчуває себе винуватим і знає, як погано він вчинив. Хлої була найкращим, що коли-небудь траплялося з ним, і він знає, що зробив багато помилок. Зараз він намагається надолужити згаяне,
– заявив інформатор.

Втім, 35-річна Хлої не хоче відновлювати стосунки з колишнім хлопцем-зрадником. "Вона не зацікавлена в тому, щоб дати йому ще один шанс", – стверджує інсайдер. Наразі зірка приділяє всю увагу їхній спільній доньці Тру, але Томпсона це не зупиняє і він має намір добитись в Кардашян прощення та повернутись у сім’ю.

Що відомо про зраду Трістана Томпсона?

У квітні 2018 року Хлої Кардашян дізналась про зради Трістана Томпсона через фотографії папараці в ЗМІ. Тоді вона перебувала на 9 місяці вагітності і через жахливі новини у неї почались передчасні пологи. Згодом стало відомо, що в момент народження дівчинки на ім’я Тру з Хлої перебував і її бойфренд-зрадник. Жінка вирішила не розривати стосунки з партнером заради їхнього первістка і через деякий час знову почала з ним з’являтись на публіці, через що, за повідомленнями інсайдерів, дуже цим переймалась.

Після тимчасового налагодження стосунків наприкінці 2018-го Трістан вкотре зрадив Хлої. За чутками ЗМІ, він провів ніч з подругою Кайлі Дженнер (молодшою сестрою Хлої), яку звати Джордін Вудс. Згодом вся сім'я Кардашян-Дженнер перестала спілкуватись з дівчиною, а сама Хлої Кардашян негайно порвала стосунки зі зрадливим чоловіком і залишила в Instagram-Stories загадкові слова: "Будьте обережні з приводу того, скільки ви зможете витерпіти, оскільки саме ви привчаєте інших, як поводитися з вами". Після цього Трістан Томпсон опублікував у Twitter допис "Fake news", що перекладається як "Брехливі новини", але згодом він його видалив.