Про це пишуть на The Sun.

Морган розповіла, що коли їй було 12 років, її однокласники дражнили на уроках фізкультури у школі за неголені ноги. Вже через деякий час дівчина припинила голити собі частини тіла, пояснюючи це тим, що це займає дуже багато часу.

Коли я відпустила волосся на ногах, подивилася і подумала: "а виглядає нічого так". Я стала дуже м'якою. Адже коли ти голиш своє тіло, волосся стає колючим, з'являється свербіж і дискомфорт. Тож це, як на мене, друга причина, чому варто припинити робити так,
– зазначила дівчина.

Морган наголосила, що якби всі батьки вчили дітей, що своє тіло потрібно любити і сприймати всі недоліки, вони б не були такими жорстокими. Відгуки щодо її зовнішнього вигляду бувають неоднозначні, проте дівчина зізнається, що просто хоче надихнути інших на відчуття власного комфорту.

"Якщо фокусуватися на тому, щоб бути правдивим із собою кожну мить, одразу менше зважаєш на те, що думають про тебе інші. Це допомагає примиритися із собою. Коли ти не маєш чого ховати, можеш бути вільним, випромінювати світло, яке надихатиме інших", – додала Морган.

Читайте також: Сильна і незалежна: дівчина щодня переодягає кота та вечеряє разом з ним