Про це повідомив командир 93-ої окремої гвардійської механізованої бригади полковник Владислав Клочков на сторінці спільноти у Facebook.

"24 червня розвідувальна група розвідувальної роти 4-ої механізованої бригади 2-го армійського корпусу самопроголошеної терористичної організації "ЛНР" під керівництвом кадрового російського офіцера капітана Щербака Олександра Олександровича (позивний "Алекс") висунулася з району села Жолобок у глибину позицій 93-ої ОМГб. Ці наміри були своєчасно виявлені підрозділами нашої військової частини", – йдеться у заяві командира.

Читайте також: На Луганщині підірвалася вантажівка з мирними жителями: є жертви

Клочков зазначив, що військовослужбовці запропонували бойовикам скласти зброю без бою, гарантуючи життя та безпеку. Але Щербак та снайпер ДРГ здійснили спробу збройного опору, тож бійці АТО були змушені їх ліквідувати.

Сапер, снайпер і два кулеметники були затримані. Один з них – 22-річний громадянин Росії.

В якості трофеїв взято зброю, яка вироблена та знаходиться на озброєнні в армії Російської Федерації, зокрема гвинтівку СВД 1994 року випуску з пластмасовими прикладом та цівкою; спорядження нового зразка, розроблене для російських диверсійних груп та інші речі,
– додав військовий.

За словами командира бригади, у "ЛНР" не визнають, що затримані бойовики – їхні. Терористи заявили, що це "курсанти Харківського інституту МВС".

Читайте також: Успішна ліквідація групи терористів: журналіст назвав цікаві деталі

До слова, українські військові ліквідували 46-річного бойовика так званої "ЛНР", громадянина Росії Андрія Штейнберга.