"Кімната"

Результат здивував усю кіноіндустрію, але не одразу, не так, як того очікував сам Вайсо і тільки роки й роки потому.

Річ у тім, що стрічка, насправді, не була геніальною, навпаки – фільм висміяли глядачі й одноголосно засудили критики. Це було буквально "дуже погано", повноцінний провал. Настільки погано, що навіть добре.

Читайте також: Золотий глобус 2018: повний список номінантів

На фото: "класичні" кадри з Томмі Вайсо

Фільм доволі швидко став культовим, і цю популярність та статурність йому забезпечив якраз гранично низький рівень якості. Томмі Вайсо таки увійшов в історію кіно, хай навіть не зовсім так, як сам цього прагнув та очікував.

Але це не кінець історії, адже у 2017 році вийшов ще один фільм від уже іншого доволі неординарного кіноактора та режисера – Джеймса Франко.

"Горе-митець"

Вирішивши довести ситуацію до абсурду, Франко зняв біографічну стрічку про Томмі і його "Кімнату". І зіграв там головну роль. Якби ще Франко ще й сценарій написав – вийшов би "повний набір".

Стрічка Франко під назвою "Горе-митець" зображає зворушливого мрійника і безталанного актора Томмі Вайсо, який намагається зняти фільм "Кімната", але не може навіть запам'ятати бодай одну репліку, розтягуючи знімання однієї сцени на кілька днів.

Читайте також: 220 фільмів за 8 хвилин: дивіться новий мешап найгучніших кінострічок 2017 року

І саме цей "фільм про фільм" номінувала на два Золотих глобуси. Сам Томмі Вайсо, до слова, теж з'явився у фільмі про себе та свій фільм.

На фото: Джеймс "Томмі Вайсо" Франко