Про нестикування у фільмі про Майкла Джексона, який наробив чимало шуму, повідомляє видання NME. У джерелі зазначається, що Майк Смолкомб, який працює журналістом і також є біографом поп-короля, помітив деякі неточності у розмовах Вейда Робсона та його матері. Вони двоє говорили про один і той самий день, але різні речі.

Читайте також: Історія занадто гучна і безглузда, – племінниця Майкла Джексона стала на його захист

Біограф зауважив, що потерпілий стверджує, що залишався з Майклом Джексоном в маєтку "Неверленд", коли вся його родина була відправлена на екскурсію у Гранд-Каньйон. Однак Майк Смолкомб знайшов давні документи, у яких зазначено, що мама Вейда Робсона розповідала в суді, що він відвідував екскурсію разом з ними.

Другий чоловік, який також зізнався у домаганнях від Майкла Джексона, Джеймс Сейфчак, вказував, що це відбувалося з 1988 по 1992 рік. Востаннє близький контакт Джеймса з поп-королем відбувся на залізничній станції "Неверленд", коли йому виповнилося 14 років. Проте станцію на території ранчо побудували тоді, коли хлопцеві було 16 років.

Що відомо про скандальну кінострічку "Залишаючи Неверленд"?Прем'єра фільму "Залишаючи Неверленд" у США відбулась ще вкінці січня 2019 року. Перед виходом стрічки родичі Майкла Джексона заперечували усі факти документального фільму, називаючи їх неправдивими. У самому ж фільмі американського каналу HBO розповідається про двох чоловіків – 41-річного Уейда Робсона і 37-річного Джеймса Сейфчака, які звинувачують Майкла Джексона в педофілії. За їхніми словами, сексуальне насильство зі сторони співака відбувалось багато років тому, коли вони були маленькими. На той час їм було по 10 і 7 років відповідно.