Сервіс екологічної доставки на електровелосипедах DelFast створив електробайк з запасом ходу 380 км. Це більше, ніж в Tesla Model 3, заявив керівник DelFast Данило Тонкопій.

За його словами, 20 вересня почнеться кампанія зі збору коштів на Kickstarter. Початкова вартість електровелосипеда, дизайн якого можна визначити як гібрид мотоцикла і гірського велосипеда – від $ 2989. Крейсерська швидкість Ebike становить 45 кілометрів на годину.

Максимальна швидкість - 55 кілометрів на годину. Виготовлена в США батарея розрахована на 3000 циклів і підтримує рекуперацію енергії. Від двох USB-виходів електродвигуна можна підзарядити смартфон і планшет.

За безпеку Delfast Ebike відповідають іммобілайзер, GPS-трекер, кнопка старт / стоп, сигналізація, віддалений запуск, а також мобільний додаток.

Читайте також: Унікальний експеримент синергії автомобіля та дрона

Tech Insider розповів, що український електробайк буде випускатися в трьох варіантах. Prime - з найбільшим запасом ходу на одній зарядці. Він зможе їхати з максимальною швидкістю. Lite - найдоступніша за вартістю модифікація.

За даними Digital Trends, вперше особисто оглянути Delfast Ebike можна буде на виставці Interbike International Expo, яка пройде 20-22 вересня в Лас-Вегасі (США).