Ймовірно, на такі вбрання політика надихнула її знаменита мачуха – Меланія Трамп. Для повернення у Вашингтон після 2-денної відпустки перша леді обрала стильну сукню, яку обговорили всі світові ЗМІ.

Читайте також: Іванка Трамп додала пікантності своєму образу для ділової зустрічі: фото

Після такого виходу Іванка Трамп, мабуть, теж захотіла потрапити в епіцентр гламурних новин. І це їй успішно вдалось. На трьох різних подіях вона засвітила білосніжні вбрання, які прикували увагу журналістів та учасників подій.

Так, під час поїздки до Південної Кореї політик постала перед камерами у розкішній білій сукні з рукавами та поясом. Іванка Трамп зустрілась із міністром закордонних справ та взяла участь в Форумі з розширення прав і можливостей жінок.

А от для поїздки до Західної Африки Іванка Трамп обрала більш буденне вбрання. Політик відвідала країну Кот-д'Івуар у білій сукні на ґудзиках та взутті без підборів.

Окрім цього, на Instagram-сторінці Іванки Трамп з'явились знімки із відвідин Фонду стимулювання WGDP. Там знаменита американка взяла участь у дискусії у стильному штанному костюмі і топі. На трьох офіційних зустрічах Іванка Трамп виглядала розкішно.