Ще минулого року під час інтерв'ю у шоу "Шоу Елен Дедженерес" Біллі Айліш зізналась, що була фанаткою Бібера і була неймовірно радою, коли дізналась, що на її інстаграм-сторінку підписався кумир. Але прихильники Біллі навіть подумати не могли, що її захоплення канадським виконавцем може бути таким сильно.

До слова Фанату Біллі Айліш суд заборонив три роки наближатися до неї: деталі

Дивіться уривок з інтерв'ю Біллі Айліш про Джастіна Бібера:

Мама Айліш – Біллі Меггі Берд – шоу "me & dad radio" на Apple Music розповіла про захоплення доньки. Пік найбільшого захоплення Айліш Бібером припав у 12 -річному віці. Дівчинка постійно слухала хіт виконавця As Long As You Love Me і ридала. Тоді ж мама з чоловіком і батьком співачки Патріком О'Коннеллом думали відправити доньку до психотерапевта.

Коли вийшло відео, Біллі говорила про це, була схвильованою і просто плакала, дуже плакала. Ми хотіли взяти її до терапевта, тому що через Джастіна Бібера вона дуже страждала,
– розповіла 61-річна Берд.

Сама ж Біллі Айліш зізналась, що свого часу у віці 13, 14, 15 років вона плакала щодня і не завжди через Бібера. У віці 17 і 18 років вона майже не плакала. "З гордістю можу сказати, що більше не плачу – я це подолала… Я відчуваю себе щасливішою і більше не хочу плакати".


Юна Біллі Айліш на тлі плакатів з Джастіном Бібером / Instagram / @billieeilish


Кімната Біллі Айліш з плакатами з Бібером / Instagram / @billieeilish

Раніше Джастін Бібер розповідав, що бажає захистити співачку від тиску слави, яка одного разу ледь не вбила його. самого.

"Так, я просто хочу захистити її. Я не хочу, щоб вона втратила все це. Я не хочу, щоб вона пройшла через все, через що я пройшов", – коментував Бібер.

У час його популярності він зловживав наркотиками та мав депресії, оскільки світова слава прийшла до нього занадто рано. "Я нікому такого не бажаю. Тому, так, якщо я їй коли-небудь знадоблюся, мені завжди можна подзвонити", – говорив співак.