Кім Кардашян та її чоловік Каньє Вест поїхали до Африки. Та навіть далеко від дому зірка не забула про свій блог: у мережі вона похизувалась спільним фото з дітьми – 2-річним Сейнтом та 9-місячною Чикаго. Ймовірно, таким чином Кім Кардашян хотіла показати, наскільки сумує за своїми нащадками, однак спровокувала хейтерів на різкі заяви.

Читайте також: Що найбільше дратує Кім Кардашян в її чоловіку: несподіване зізнання зірки

На фото акторка гуляла з дітьми у Лос-Анджелесі. Поки дбайлива Кім несла молодшу дитину на руках, її 2-річний син йшов поряд із соскою. Саме ця деталь на фото спровокувала шквал критики в мережі. Люди заявляли, що Сейнт вже завеликий для цього, а зірка абсолютно не дбає про своїх дітей. "Чому у Сейнта в роті соска?", "Бідні діти, ніхто за ними не дивиться", – написали хейтери.

Численні коментарі не залишились поза увагою Кім Кардашян. Вона пояснила, що це не соска, а цукерка.

Це не соска, а цукерка! – написала Кім.

Однак навіть таке виправдання спровокувало хейтерів, які додали, що маленькій дитині не корисно їсти солодощі. Люди також звернули увагу, що маленька Чикаго, якій нема й року, гуляє разом з зірковою мамою без взуття та шкарпеток. При цьому сама Кім взута в кросівки, що може свідчити про не зовсім теплу погоду.

Побачивши таку хвилю обурення Кім Кардашян вирішила більше не коментувати своє фото. Водночас багато прихильників зірки стали на її захист. Вони зазначили, що Кім та Каньє – чудові батьки та не заслуговують на таку критику.