Список із 20 напрямків для подорожей у Європі ресурс European Best Destinations склав на основі найкращих заходів безпеки у житлових приміщеннях, ресторанах та культурних пам'ятках, магазинах та інших приміщеннях. У Тбілісі також обіцяють робити заміну фільтрів кондиціонування повітря між кожним перебуванням мандрівника, а також вимагатимуть у туристів користуватись масками та дотримуватись соціальної дистанції.

До теми 5 країн, з якими Україна незабаром може відновити авіасполучення

Окрім цього до переліку найкращих напрямків в умовах пандемії враховувались місця розташування лікарень у містах та кількості місць для госпіталізації, аби в разі потреби туристи могли не переживати за медичне обстеження та лікування. Варто додати, що Грузія відкриє кордони для українських туристів вже з 1 липня 2020 року.

Окрім Тбілісі у Грузії, до переліку увійшли переважно приморські країни, а також ще одне місто у Грузії – Батумі. Перелік перших двадцяти пропонуємо дізнатись вже, аби вчасно спланувати свою незабутню мандрівку у такий непростий для світу час.

Найбезпечніші напрямки у Європі в умовах пандемії

 1. Тбілісі (Грузія)
 2. Корфу (Греція)
 3. Цавтат (Хорватія)
 4. Азорські острови (Португалія)


  Азорські острови / Фото з відкритих джерел
 5. Превеза (Греція)
 6. Алентежу (Португалія)
 7. Батумі (Грузія)
 8. Загреб (Хорватія)
 9. Алгарве (Португалія)
 10. Сібіу (Румунія)
 11. Котор (Чорногорія)
 12. Рієка (Хорватія)


  Місто Рієка в Хорватії / Фото з відкритих джерел
 13. Варшава (Польща)
 14. Відень (Австрія)
 15. Бохінь (Словенія)
 16. Мальта
 17. Гданськ (Польща)
 18. Вільнюс (Литва)
 19. Рига (Латвія)
 20. Дика тайга (Фінляндія)


Найбезпечніші напрямки у Європу в умовах пандемії / Інфографіка 24 каналу

За даними МЗС, українців влітку точно готові прийняти на відпочинок у Туреччині. Також Україна першочергово хоче відкрити авіасполучення з: Грузією, Азербайджаном, Болгарією та Кіпром. Загалом у Євросоюзі аналізують кількість хворих на 100 тисяч населення у країні. Всього від початку пандемії в Україні захворіло 27 856 людей.