Як відомо, 2 листопада 2019 року Кіану Рівз прийшов на благодійний вечір Art + Film у супроводі Олександри Грант. Цей вихід спровокував чимало розмов, адже актор тримав обраницю за руку, підтверджуючи усі чутки про роман. Відтоді художниця Олександра Грант опинилась під прицілом журналістів: громадськість очікувала на нові деталі таємних стосунків пари.

Читайте також: Вона допомогла пережити смерть коханої, – друзі Кіану Рівза розповіли про його роман

Тому поява жінки на світській вечірці Гвінет Пелтроу спровокувала чимале обговорення. Олександра Грант відвідала подію в буденному чорних штанах і сорочці та без макіяжу. В такому образі вона зробила селфі з організаторкою зустрічі та акторкою Демі Мур. Світлину стрімко поширили десятки інстаграм-пабліків та фан-груп.

Кіану Рівз прийшов на благодійний фестиваль з дівчиною: фото

Цікаво, що головною умовою вечірки Гвінет Пелтроу була відсутність у її гостей макіяжу. На захід вона запросила виключно жінок, тому попросила їх не соромитись і показати свою природну красу. Так Гвінет презентувала нову лінію свого косметичного бренду Goop Glow. Однією з перших, хто підтримав зірку, стала її голлівудська подруга Демі Мур. Акторка відвідала подію зі своєю донькою Румер.

Краса – це значно більше, ніж просто зовнішня оболонка. Це те, що ти відчуваєш. Я вдячна за те, що стала частиною такого сильного і значимого вечора!
– написала Демі Мур у мережі.

Окрім цього, світську вечірку залюбки відвідала Кейт Гадсон. Зірка завжди вражала громадськість своїми знімками без макіяжу, тому й не дивно, що вона з легкістю взяла участь у заході Гвінет Пелтроу.