Одними з таких стало подружжя британців Бенедикта Камбербетча і Софі Хантер, яка вагітна третьою дитиною від актора. Півмісяця тому іноземні ЗМІ лише здогадувались, чи справді 40-річна кінорежисерка вагітна.

Читайте також: Зіркова матуся Кріссі Тейген показала апетитні форми на церемонії "Еммі"

Але 17 вересня на церемонії "Еммі" все лише підтвердилось, – Софі Хантер з’явилась на червоній доріжці з округлим животиком. Можна припустити, що зірка зараз перебуває на 4-5 місяці вагітності. Зіркова матуся одягнула стильну довгу сукню жовтого кольору, яка дещо підкреслювала її живіт. Наряд вільного крою відмінно гармоніював з витонченими прикрасами та червоною помадою.


Софі Хантер і Бенедикт Камбербетч на "Еммі-2018"

Зірка серіалу "Шерлок" не зрадив своєму стилю і обрав класичний чорний костюм з жилеткою та білою сорочкою. Свій образ він доповнив чорною краваткою і лакованим взуттям.

Читайте також: Найкращі образи з червоної доріжки церемонії "Еммі-2018": розкішні фото

Напередодні церемонії подружжя також з'явилось на попередній вечірці святкування церемонії "Еммі". В іншій сукні Софі теж можна розгледіти змінені форми режисерки.


Софі Хантер і Бенедикт Камбербетч на вечірці "Еммі-2018"

Нагадаємо, знаментості Бенедикт Камбербетч і Софі Хантер одружилися 14 лютого 2015 року. Своїх дітей, трирічного Крістофера і однорічного Хела, подружжя ретельно ховають від громадськості. Про появу двох інших дітей журналісти довідались уже після пологів Софі Хантер, а фото їх дітей досі не публікуються в мережі.