Про це повідомляє People з посиланням на інсайдера з близького оточення пари. Джерела зазначають: між Беном Аффлеком та Аною де Армас одразу ж виник особливий зв'язок. Тому ще на знімальному майданчику фільму "Глибока вода" можна було помітити симпатію акторів, яка не переходила за рамки.

Дивіться також: Бен Аффлек закрутив роман з колегою по фільму, – ЗМІ

"З самого початку вони мали якусь особливу хімію в спілкуванні. Бен завжди здавався дуже розслабленим і щасливим біля Ани, але водночас вони не демонстрували романтики. Він був дуже зосереджений на створенні фантастичного фільму. Він приїжджав на зйомки рано і був одним з останніх, хто покидав павільйон", – розповів інсайдер.

Відомо, що зйомки детективної історії проходили в Новому Орлеані. Тоді Бен Аффлек запрошував Ану де Армас у місцевий бар, де вони спілкувались іспанською та весело проводили час. За словами очевидців, зірки приховували свої стосунки, щоб не спровокувати хвилю обговорень у мережі. Тому про роман акторів заговорили тільки після того, як пара разом поїхала на відпочинок до Куби. Наразі Бен та Ана відпочивають в Коста-Риці, де папараці вже зробили перші фото закоханих.

Відомо, що у фільмі "Глибока вода" (Deep Water) Бен Аффлек грає роль багатія, який дозволяє своїй коханій дружині мати романи з іншими чоловіками. Це він робить, щоб уникнути розлучення та поділу майна. Саме Ана де Армас зіграла роль обраниці Бена Аффлека. І хоч у кінострічці подружжя матиме далеко не ідеальні стосунки, на публіці закохані вже демонструють ідилію.

Режисером фільму був Андріан Лайн. Знімальний процес він завершив ще у лютому 2020 році та вже готує до презентації кінострічку. Прем'єра запланована на 17 грудня 2020 року.