main logo

Белла Хадід

19 груд
18:00
Світові знаменитості все частіше обирають вбрання для своїх виходів, виступів та фотосесій від українських брендів. Дизайнери з України вже давно завоювали прихильність та любов селебретіз, тож вони постійно тішать нас своїми виходами в речах, які створили українські дизайнери. У якому вбранні зірки виходили у 2022 році – читайте у матеріалі.

Белла Хадід – одна з найуспішніших моделей сьогодення. Підписала контракт з найвідомішим агентством IMG Models в 2014 році.

Батько Белли – американець палестинського походження Мохаммед Хадід. Він володіє компанією, яка будує готелі Ritz і інші будівлі по всьому світу.

Мати Бели – голландська фотомодель Йоланда Фостер. Стала знаменитою завдяки телезйомком у популярному проекті "Справжні домогосподарки Беверлі-Хіллз".

У підлітковому віці Белла серйозно займалася кінним спортом і навіть планувала виступати на Олімпійських іграх 2016 року, але стан здоров'я не дозволив дівчині продовжувати тренування. У 2015 році у моделі діагностували хворобу Лайма. Той же діагноз лікарі поставили матері і братові моделі у 2012 році.

Белла зробила пластику носа, коли їй було 16 років. З новою зовнішністю Белла активно почала підкорювати світ моди.

Також вона отримала премію "Модель року 2016" Daily Front Row.