Відеоінтерв'ю з 22-річною моделлю з'явилось на YouTube-каналі популярного глянцю. Белла Хадід відповіла на 73 питання журналіста глянцю Vogue, серед яких було чимало запитань про модельну кар'єру.

Читайте також: Топ-10 найбагатших моделей світу за 2018 рік

Під час відеозйомки Белла готувалась до кінної прогулянки. Вона, як і її мама, Йоланда Хадід, захоплюється їздою верхи. Белла з задоволенням показала своїх улюбленців і їхню стайню, мило говорила з тваринами, годувала та заодно спілкувалась з кореспондентом. На питання, що на її думку є найскладнішою частиною у вибраній діяльності, вона відповіла, що повага оточуючих однолітків.

Найскладніше – завоювати повагу ровесників. Серед моделей є чимало красивих дівчат, але якщо ви не можете бути милим і заодно старанно працювати, то вам немає що робити у цьому бізнесі,
– зізналась модель.


Белла Хадід / Скріншот з відеоролика

До слова, сестра Белли Джіджі в одному зі своїх інтерв'ю дала подібну відповідь, у якій теж йшлося про те, як важливо відчувати повагу зі сторони колег-однолітків.

Багато дівчат приїжджають з різних куточків світу, працюють над собою і відсилають гроші своїм сім’ям, як це колись робила моя мама. І мені хочеться стояти поруч із ними за лаштунками і відчувати, що вони поважають мене і знають, що я не намагаюся зайняти їхнє місце,
– прокоментувала Джіджі Хадід.

Дивитись інтерв'ю з Беллою Хадід (відео):