Про це пишуть в Page Six.

За її словами, Мохамед Хадід під час одного із запрошень "на каву" в штаб-квартирі бренду Guess згвалтував її. Згодом Міранда виявила, що Мохамед зовсім не збирався обговорювати роботу за чашкою кави.

Читайте також: Секс-скандал у Голлівуді: автора сценарію серіалу Селени Гомес звинуватили у домаганнях

"Я думала це буде ділова зустріч, але там були тільки він, я і пляшка шампанського, Він згвалтував мене в квартирі", – написала модель.


Міранда Ві

Дівчина додала, що у 2017 році її змусили підписати договір про нерозголошення, але вже після того, як актриса Кейт Аптон звинуватила в сексуальних домаганнях креативного директора Guess Пола Марчіано, вона вирішила розповісти і свою історію. В знак доказів вона навела скріншоти з листування з Мохамедом Хадід і Полом Марчіано, де вони домовлялись прозустрічі.

На такі звинувачення вже відреагував Мохамед Хадід, який заявив, що всі звинувачення помилкові. А Пол Марчіано відповів лише на звинувачення в домаганнях і сказав, якщо в Кейт є про що розповісти, хай доводить справу до суду.

Хто такий Мохамед Хадід?

Мохамед Хадід є відомим девелопером (агент з нерухомості), якого часто впізнають в модельному шоу-бізнесі. Він був одружений на Йоланді Хадід, в шлюбі з якою народилось троє дітей – успішні моделі Джіджі, Белла та Анвар. В шлюбі з другою дружиною Мері Батлер у нього народилось ще двоє дітей – Алана і Маріель. Наразі чоловік має стосунки з Шивою Сафай.