Пожежі в Австралії вирують уже понад два місяці та нищать не лише рідкісну флору та фауну, а й людські помешкання та цілі міста.Останні тижні на континенті спостерігається загострення пожеж через сильний вітер. Знаменитості перераховували чималі суми на потреби Австралії. Проте світові бренди теж не залишилися осторонь глобальної катастрофи.

Читайте також: Зі світу по нитці: які зірки пожертвували колосальні суми на підтримку Австралії

Так, представники бренду Balenciaga виступили в мережі з офіційною заявою про створення спеціальної колекції, всі кошти від продажу якої направлять на допомогу в боротьбі з нищівною стихією. Небайдужі по всьому світу матимуть змогу зробити свій внесок у подолання кліматичної кризи.

У відповідь на кризу, що триває в Австралії, Balenciaga прийняв рішення продавати футболки і худі із зображенням австралійських коал, життя яких перебуває під загрозою,
– сповістили представники бренду на офіційному сайті.


Колекція бренду Balenciaga / Screenshot / Instagram / @balenciaga

Зауважимо, що дизайнери обрали зображення коали ключовим елементом своєї колекції невипадково. Як стверджують науковці, кількість тварин, які постраждали від вогню, сягає близько 30% всієї популяції, а це тисячі коал.

Долучитися до порятунку континенту завдяки колекції футболок та худі бренду Balenciaga можна буде вже завтра. На офіційному сайті продаж одягу стартує 13 січня.