Після офіційного підтвердження про роман з принцом Гаррі Меган Маркл була змушена завершити акторську кар'єру, яка під час серіалу "Форс-мажори" переживала різкий злет. Так, її героня Рейчел Зейн раптово зникла з нового сезону. Тому фанатів неабияк цікавило, як у сюжеті творці проекту пояснюватимуть її відсутність.

Читайте також: Візуалізація Меган Маркл спрацювала на 100%: мережу підірвало її архівне фото з "Кейт Міддлтон"

Однак автори серіалу зуміли кумедно і досить правдиво розповісти про те, як живе Рейчел Зейн, а також виконавиця її ролі Меган Маркл. За сценарієм нового сезону, екранний чоловік юристки Майк Росс також покинув серіал, переїхавши жити в Сіетлл. Однак, повернувшись на деякий час до Нью-Йорка, йому довелося відповідати на питання про свою кохану. Тож на цікавість колег "Як справи у Рейчел?" в одному з епізодів він відповів "Добре. Якщо я скажу тобі, на скільки добре, то ти навряд чи мені повіриш".

Фанати поєднали відповідь героя Патріка Джей Адамса не лише з екранним життям персонажа, якого грала Меган Маркл, але й з її реальними буднями, адже стати частиною королівської сім'ї Великобританії – не найгірша доля для акторки.


Меган Маркл і Патрік Джей Адамс у серіалі "Форс-мажори" / IMDb