Про це розповів режисер та сценарист перших стрічок франшизи "Скубі-Ду" Джеймс Ганн, передає The Daily Mail. У 2001 році він допомагав екранізувати захопливу та комедійну історію, в якій Велма Дінклі належала до ЛГБТ-спільноти та яскраво це демонструвала.

Дивіться також Дженніфер Еністон приховала особливу деталь у серіалі "Друзі"

Однак така інтерпретація не сподобалась представникам Warner Bros., тому після цензурування фільм пішов у прокат з маленькими натяками на сексуальну орієнтацію героїні. Такий же контроль цього персонажа був і в 2004 році.

"Я намагався! У моєму початковому сценарії Велма була відкритою лесбійкою, але студія постійно знижувала і знижувала градус. У підсумку на це залишився натяк (знята версія), потім нічого (випущена версія), а потім у Велми з'явився хлопець (сиквел)", – розповів Джеймс Ганн.

У перших фільмах "Скубі-Ду" Велму грала акторка Лінда Карделліні. На деяких кадрах вона все ж втілила задум сценариста Джеймса Ганна та видно, як зірка дивиться на свою подругу Дафну Блейк, яку зіграла Сара Мішель Геллар.


Велма у "Скубі-Ду" була лесбіянкою / Фото IMDb

Підозри про гомосексуальність героїні виникли, коли всі зірки франшизи вже були у стосунках, а Велма залишалась одна. Це свідчило про те, що вона не може знайти собі пари. Автори проєкту зрозуміли це за жвавим обговоренням у мережі та прийняли рішення у "Скубі-Ду: Містична корпорація" зробити Шеггі та Велму парою. Однак таке рішення було не вдалим, тому героїня знов залишилась одна.