Під час пост-шоу "Холостяка-10" продюсери проєкту анонсували новий формат популярного реаліті-шоу "Холостячка", який вийде в ефір вже восени на телеканалі "СТБ". Організатори повідомили, що кастинг для учасників-чоловіків лише розпочався, проте на серце головної героїні Ксенії Мішиної вже претендує автор "Кварталу 95" Олександр Еллерт. Про це він повідомив на особистій сторінці в інстаграмі.

До теми Ксенія Мішина стала головною героїнею нового реаліті-шоу "Холостячка"

34-річний гуморист зазначив, що хоче спробувати побудувати стосунки з акторкою та переможницею шоу "Танці з зірками" Ксенією Мішиною, проте досі не заповнив анкету на кастинг. В інстаграм-сторіс він опублікував зізнання у жартівливій формі, оголосивши, що готовий боротися за серце холостячки.

Вважаю, що просто так задарма отримувати бритву, шкарпетки, пінку для гоління – це класне відчуття. Тому вирішив: беру участь в шоу "Холостячка". Мішина, зустрічай! Я йду в сезон,
– написав Олександр Еллерт.

Він також показав серію світлин Мішиної під час відпочинку та зйомок, на яких домалював себе червоним маркером у вигляді чоловічка. Він доповнив кадри підписом "Я завжди був поряд", позначивши героїню реаліті-шоу на кожному фото. Наразі акторка жодним чином не відреагувала на іронічне зізнання коміка.


Олександр Еллерт претендує на серце "Холостячки" Ксенії Мішиної / Фото: Instagram Stories / @ellert_a

Варто зазначити, що Олександр Еллерт має дорослу доньку Еліну. Судячи з усього, його серце зараз вільне. Нагадаємо, що 30-річна Ксенія Мішина – молода мама й виховує 7-річного сина Платона.