Про це пишуть на BBC.

За словами міністра, агентство займеться космічними дослідженнями, а також підтримкою космічних технологій і освітніх програм на континенті. Також агентство планує розвивати співпрацю в космічній сфері з провідними світовими космічними агентствами і корпораціями, включаючи Роскосмос, NASA і Європейське космічне агентство.

Космос надто складний, щоб вивчати його в поодинці, і я з гордістю повідомляю, що уряд Австралії оголосив про створення національного космічного агенства,
– заявив міністр.

Бірмінгем зазначив, що космічне агентство Австралії буде "новим NASA", а структура агентства, його місце розташування і бюджет визначать уже в наступному році.

Міністр промисловості Австралії – Майклея Кеш, також зазначила, що хоч в космічній галузі зайнято близько 11 500 чоловік, Австралія є однією з небагатьох великих розвинених країн, у яких немає космічного агентства. Тому важливо, щоб Австралія "капіталізувала" зростання світової космічної індустрії.

"Агентство стане ядром нашої внутрішньої координації та вхідними дверима для нашої міжнародної участі", – додала пані Кеш.

Читайте також: Вчені показали вражаюче зображення Юпітера