Музикант і артисти взяли участь у заході "Борисполя", який визначав 10-мільйонного пасажира. Щасливий квиток дістався Олені Шишловській. Дівчина вже 10 років живе в Амстердамі, а в Київ прилітала до батьків і потрапила з корабля на бал. Ще вранці вона переплутала аеропорти: приїхала не в той, з якого їй потрібно було вирушати. Але помилка стала для дівчини доленосною. Зустрічали щасливицю фанфарами і спектаклем. "Український Паганіні" Василь Попадюк душевно зіграв арію на честь гості, а артисти рок-опери "Орфей і Еврідіка назавжди" в гримі і костюмах виконали три композиції з цього проекту: "Dark Knight", "The chance" і "Lady Fortune".


Василь Попадюк

Зрозуміло, на час імпровізованого шоу звична робота повітряної гавані була порушена пасажири не могли пройти повз і зупинялися. Все-таки не кожен день в зоні відправлення трапляються живі виступи артистів. У підсумку в залі утворилася черга з бажаючих сфотографуватися і отримати автограф. А музиканти з проекту "Орфей і Еврідіка назавжди" розповіли, що зовсім скоро покажуть цю постановку київським глядачам.

Цікаво, що відразу після прем'єри рок-оперу назвали постановкою світового рівня. Зараз проект набрав ще більших обертів. На столичному шоу в Палаці "Україна", яке відбудеться 21 жовтня, виступлять понад 80 артистів музиканти і хор. Родзинкою опери стануть сети від DJ Starkov.


Рок-опера "Орфей і Еврідіка назавжди"

Проект "Орфей і Еврідіка назавжди" вже зацікавив один з найпрестижніших майданчиків світу Dubai Opera. Відразу після українських гастролей (крім Києва шоу побачать у Дніпрі) колектив полетить в ОАЕ.

Читайте також: Монатік презентував нову запальну пісню "Зашивает душу"