Представники масштабного арт-заходу в офіційній заяві оголосили про скасування Burning Man – "Палаюча людина", який цьогоріч мав відбутися з 30 серпня по 7 вересня. Організатори зважилися на таке рішення задля збереження здоров'я своїх шанувальників, персоналу та суддівського корпусу.

До теми Без Мадонни та показів Армані: які заходи у світі та Україні скасували через коронавірус

"Після обговорення і ретельного розляду ми прийняли складне рішення не будувати Black Rock City 2020 року. Враховуючи хворобливу реальність COVID-19, ми вважаємо це рішення правильним у період найбільш глобального виклику сучасності", – йдеться у заяві.

Проте організатори Burning Man оголосили, що замість пустелі Блек-Рок у штаті Невада локацією для містечка Black Rock City оберуть простори інтернету. Вони попереджають, що подібна спроба проведення заходу онлайн може обернутися для них як великою помилкою, так і захопливим успіхом.

Представники арт-фестивалю зазначили, що повернуть кошти за вже придбані квитки, проте водночас заклиають пожертвувати частину суми заради проведення Burning Man в новому віртуальному форматі.

Що відомо про Burning Man?Арт-фестиваль присвячений сучасному мистецтву і самовираженню. Його традиційно проводиться з 1986 року в пустелі Блек-Рок в штаті Невада. У рамках Burning Man впродовж тижня в пустелі встановлюють вражаючі твори сучасного мистецтва. Наприкінці фестивалю на очах багатотисячної аудиторії організатори спалюють величезну дерев'яну людську фігуру, що й дало назву для заходу.