День подяки у США – чудовий привід для американців висловити слова вдячності близьким людям. Не оминають цієї нагоди й голлівудські зірки, які долучаються до благодійних проектів.

Читайте також: Пожежа в Каліфорнії: Леді Гагу, Беллу Хадід та інших зірок терміново евакуювали

Долучився до однієї з акцій голлівудський актор Арнольд Шварценеггер. Зірка приїхав до міста Чіко, де перебувають сотні біженців з Каліфорнії. Лісові пожежі вщент зруйнували їхні помешкання, тому люди тимчасово оселились у містечку.

Арнольд Шварценеггер вирішив одразу ж відкинути всі формальності. Він ходив містом без супроводу охорони, привітався з американцями та рятівниками. Згодом актор сам став до плити та зготував кашу. Окрім цього, Арнольд Шварценеггер сам роздавав їжу та допомагав волонтерам прибирати. Окрему увагу він приділив рятувальникам, яких назвав "символом Америки".

Сьогодні я бачив спустошення, і зустрів людей, які втратили все. Але я також бачив дух Америки, як пожежники працюють упродовж 24 годин, як волонтери приїжджають і допомагають всіляко. Ось тут День подяки і вдячний за те, що ви на власному прикладі показуєте, що робить нас великими,
– зазначив Арнольд Шварценеггер.

Актор додав відео, на якому показав наслідки стихії та розповів про побачене.