У своєму інстаграмі легендарний "залізний Арні" пояснив, що такий благочинний внесок зможе допомогти медикам у боротьбі з новим вірусом.

До теми Ріанна пожертвувала 5 мільйонів доларів на боротьбу з коронавірусом

Це простий спосіб захистити наших справжніх героїв на передовій у наших лікарнях. І я пишаюся тим, що я є частиною цього. Я пожертвував 1 мільйон доларів. І я сподіваюся, що всі ви, хто зможе, підтримають цих героїв,
– заявив кіноактор.

Шварценеггер також закликав своїх прихильників долучитись до благочинності та пожертувати кошти у благодійний фонд, кінцева мета якого зібрати 5 мільйонів доларів. Ці гроші будуть спрямовані на закупівлю масок, халатів, рукавичок та інших речей першої необхіднсті для медиків по всьому світу. Наразі зібрано 3, 4 мільйона доларів лише за одну добу.

Нагадаємо, що раніше він публікував миловидне відео, у якому вчив свого домашнього улюбленця, собачку Черрі, як правильно мити лапки в час карантину. Кіноактор також був змушений скасувати спортивний фестиваль The Arnold Sports Festival через спалах вірусу у США. Нагадаємо, що США наразі перебуває на третьому місці у світі за кількістю підтверджених випадків захворювань коронавірусом: 54 974 – заражених осіб, 785 – летальних випадків і 379 – вилікуваних людей.