Вперше інформацію про госпіталізацію Армена Джигарханяна опублікував телеграм-канал Baza, посилаючись на власні джерела. Так, мережею ширилися чутки про тяжкий стан актора, який перебував у реанімації в одній з московських клінік. Причиною госпіталізації називали інсульт.

Читайте також Помер Михайло Кокшенов – зірка фільмів "Спортлото-82" та "Земляки"

Проте видання "Комсомольская правда" зв'язалося з директором Московського драматичного театру під керівництвом Армена Джигарханяна Оленою Гільвановою, яка спростувала чутки про інсульт в актора. Вона зазначила, що зірка зараз перебуває вдома в квартирі на Староконюшенном провулку.

За її словами, він не скаржиться на самопочуття, окрім як на біль в ногах. Армен Джигарханян планує повернутися до роботи в театрі вже в серпні цього року.

Нагадаємо, що наприкінці квітня 2018 року Армен Джигарханян потрапив в одну з лікарень Москви з інфарктом. Тоді він впав у кому і був підключений до апарату штучної вентиляції легенів. Після пережитого актор повернувся до репетицій в театрі та неодноразово з'являвся на сцені. Варто зазначити, що впродовж 2018 року стан його здоров'я залишався нестабільним, а госпіталізацію він переживав ще чотири рази.

Що відомо про Армена Джигарханяна?

Він радянський, вірменський і російський актор театру і кіно та народний артист СРСР. 84-річний Джигарханян керує Московським драматичним театром. Він відомий за ролями у фільмах "Здрастуй, це я!", "Нові пригоди невловимих", "Здрастуйте, я ваша тітка", "Місце зустрічі змінити не можна" та десятки інших. На його рахунку безліч успішних ролей в театрі та мільйони вдячних глядачів.